Pilarová: Chci vyléčit Hlaváčovou, Munzar to odmítá

Praha – Eva Pilarová se rozhodla, že své kolegyni Janě Hlaváčové pomůže zvítězit nad Parkinsonovou chorobou. Nabídla ji totiž léky, které užívala sama. Manžel herečky Luděk Munzar ovšem pomoc odmítl. Proč? Informuje on-line deník Blesk.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Pilarová, Eva

„Manželka je v naprostém pořádku. Žádné léky nepotřebuje. Co nevidět bude zase hrát v divadle,“ odpověděl na pomoc Munzar. Tato reakce se však zdá být podivná vzhledem k tomu, že došlo k stažení hry Famílie, kde Hlaváčová ztvárňuje hlavní roli. Pilarová se přitom snažila své kolegyni jen pomoct. Léky, které nabízela, jsou údajně velkou senzací ve zdravotnickém oboru. Za její vynález byla lékařka Nona Kuchina navržena na Nobelovou cenu. 

Lék je z Mrtvého moře a obsahuje archibakterie, které zklidňují nervový systém a přispívá k rovnováze těla.  Ačkoli nejde o lék, který by herečku zbavil zákeřné nemoci, mohl by ji významným způsobem narovnat poškozené buňky. „Úspěch produktu je zaručený a už 18 let se jím pomáhá po celém světě pacientům s roztroušenými sklerózami, parkinsonem i  při onkologických onemocnění,“ tvrdí Eva Cihelníková, která Pilarové tento produkt poskytla.

 

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak by vypadal svět, kdyby Japonci nezaútočili na Pearl Harbor a USA…

22.06.2018 12:56 Aktualizováno Historici považují japonský útok na Pearl Harbor zásadním a rozhodujícím hybatelem II. světové…

Vzpoura na lodi Bounty není filmová fikce. Nečekané důsledky má dodnes

22.06.2018 07:00 Vzpoura na lodi Bounty patří k legendám filmové historie, ať už se jednalo o snímek, ve kterém…

Oběti gilotiny po useknutí hlavy ještě žily? Poprava vražedkyně Cordayové…

21.06.2018 17:55 Aktualizováno Gilotina coby popravčí nástroj byla na vrcholu slávy během Velké francouzské revoluce. Poprava…

Proč je šikmá věž v Pise šikmá?

21.06.2018 12:24 Pisa - Sklon legendární věže se v průběhu své historie postupně zvětšoval. Šikmá věž v Pise byla…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama