Svatby celebrit v roce 2009

Praha - Do svazku manželského vstoupila v roce 2009 například herečka Bára Štěpánová, modelka Lucie Váchová nebo zpěvačka Iveta Bartošová.

Přidejte svůj názor

Pomeje - Bartošová

Jako první se v roce 2009 oženil zpěvák skupiny Lunetic Vašek Jelínek, který si vzal za ženu svou přítelkyni Marcelu Holmanovou. Svatba proběhla 11. června v areálu Botanika v Horním Bezděkově.

Svatební obřad herečky a moderátorky Báry Štěpánové a muzikanta Miroslava Barabáše se uskutečnil 16. června v rezidenci primátora Pavla Béma, který snoubence také oddal.

Herec a zpěvák Roman Vojtek vstoupil do manželství se svou dlouholetou přítelkyní Terezou Janoušovou 3. července v areálu Vrtbovské zahrady.

Zámek Zbiroh si pro svůj svatební den vybrala modelka Lucie Váchová, která se zde 7. srpna provdala za jachtaře Davida Křížka.

Církevní obřad modelky a moderátorky Evy Aichmajerové a René Decastela se konal v římskokatolickém kostele Narození Panny Marie v Želivi 22. srpna.

Místopředseda ODS Petr Gandalovič si 26. srpna vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni, ředitelku domova pro seniory ve Velkém Březně Pavlínu Kučerovou. Obřad proběhl pouze za přítomnosti svědků, fotografa a oddávajícího na zámku ve Velkém Březně.

Zřejmě největší svatební událostí roku 2009 byl novomanželský slib zpěvačky Ivety Bartošové a herce a producenta Jiřího Pomeje. Prstýnky si navlékli 5. září na jihočeském zámku Hluboká.

Netradiční pojetí vstupu do manželství zvolili novinář Jiří X. Doležal a jeho přítelkyně Alex Hrouzková. Svatba se konala 14. září v pražském parku Ve Struhách a oddávajícím byl lékař a olympijský vítěz ve vodním slalomu Lukáš Pollert, který je zastupitelem Prahy 6.

Vendula Svobodová, vdova po skladateli Karlu Svobodovi, se podruhé vdala 17. září na zřícenině hradu Buben. Jejím manželem se stal podnikatel Patrik Auš.

V roce 2009 se také po dvacetileté známosti provdala herečka Eva Holubová. Svatba měla proběhnout na dovolené v USA. Herečka ale svůj sňatek odmítá médiím potvrdit.

Témata: svatba | bulvár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co dělat, když slunce ubližuje

26.07.2017 15:16 Aktualizováno Pokud zapomenete na opalovací krém nebo usnete na sluníčku, můžete dostat nemilé překvapení v…

Pohled na vlastní nahé tělo? Noční můra většiny žen, zjistil průzkum

26.07.2017 13:07 Praha - Vlastní nahé tělo je noční můrou pro většinu žen. Za své nahé tělo se stydí více jak dvě…

Proč starší lidé těžko hubnou? Pozor na chuť a čich

26.07.2017 09:20 Řím - Jaké jsou důvody obtížného hubnutí ve stáří a jak přinutit tělo, aby přestalo snaze o…

Jste v práci málo produktivní? Možná to je tím, že nedokážete "vypnout"

25.07.2017 14:22 Jste v práci pilní jako včelka? Nebo máte pocit, že v práci za celý den nic kloudného nevytvoříte,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama