Svatby celebrit v roce 2009

Praha - Do svazku manželského vstoupila v roce 2009 například herečka Bára Štěpánová, modelka Lucie Váchová nebo zpěvačka Iveta Bartošová.

Přidejte svůj názor

Pomeje - Bartošová

Jako první se v roce 2009 oženil zpěvák skupiny Lunetic Vašek Jelínek, který si vzal za ženu svou přítelkyni Marcelu Holmanovou. Svatba proběhla 11. června v areálu Botanika v Horním Bezděkově.

Svatební obřad herečky a moderátorky Báry Štěpánové a muzikanta Miroslava Barabáše se uskutečnil 16. června v rezidenci primátora Pavla Béma, který snoubence také oddal.

Herec a zpěvák Roman Vojtek vstoupil do manželství se svou dlouholetou přítelkyní Terezou Janoušovou 3. července v areálu Vrtbovské zahrady.

Zámek Zbiroh si pro svůj svatební den vybrala modelka Lucie Váchová, která se zde 7. srpna provdala za jachtaře Davida Křížka.

Církevní obřad modelky a moderátorky Evy Aichmajerové a René Decastela se konal v římskokatolickém kostele Narození Panny Marie v Želivi 22. srpna.

Místopředseda ODS Petr Gandalovič si 26. srpna vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni, ředitelku domova pro seniory ve Velkém Březně Pavlínu Kučerovou. Obřad proběhl pouze za přítomnosti svědků, fotografa a oddávajícího na zámku ve Velkém Březně.

Zřejmě největší svatební událostí roku 2009 byl novomanželský slib zpěvačky Ivety Bartošové a herce a producenta Jiřího Pomeje. Prstýnky si navlékli 5. září na jihočeském zámku Hluboká.

Netradiční pojetí vstupu do manželství zvolili novinář Jiří X. Doležal a jeho přítelkyně Alex Hrouzková. Svatba se konala 14. září v pražském parku Ve Struhách a oddávajícím byl lékař a olympijský vítěz ve vodním slalomu Lukáš Pollert, který je zastupitelem Prahy 6.

Vendula Svobodová, vdova po skladateli Karlu Svobodovi, se podruhé vdala 17. září na zřícenině hradu Buben. Jejím manželem se stal podnikatel Patrik Auš.

V roce 2009 se také po dvacetileté známosti provdala herečka Eva Holubová. Svatba měla proběhnout na dovolené v USA. Herečka ale svůj sňatek odmítá médiím potvrdit.

Témata: svatba | bulvár
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejhorší obavy se naplnily. Známý "kaskadér" se zřítil z mrakodrapu

11.12.2017 15:33 Peking - Čínský dobrodruhWu Jung-ning, který proslul svými odvážnými kousky při lezení po výškových…

Rocker Homme kopl fotografku do obličeje. Děsivý okamžik zachytila kamera

11.12.2017 09:27 Los Angeles - Americký hudebník Josh Homme během koncertu v Los Angeles kopl do tváře fotografku…

Nastává kritické období. Proč máme zimní deprese a jak na ně vyzrát?

11.12.2017 09:17 Řím - U mnoha lidí se nálada mění podle ročního období, u některých jde ale o skutečnou chorobu.…

Které potraviny nás v zimě zahřejí? A také pozor na pitný režim

10.12.2017 14:19 Řím - Co můžeme udělat pro to, abychom se chránili před chladem? Také to, co jíme a co pijeme, nám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama