Svatby celebrit v roce 2009

Praha - Do svazku manželského vstoupila v roce 2009 například herečka Bára Štěpánová, modelka Lucie Váchová nebo zpěvačka Iveta Bartošová.

Přidejte svůj názor

Svatby celebrit v roce 2009 - anotační foto

Jako první se v roce 2009 oženil zpěvák skupiny Lunetic Vašek Jelínek, který si vzal za ženu svou přítelkyni Marcelu Holmanovou. Svatba proběhla 11. června v areálu Botanika v Horním Bezděkově.

Svatební obřad herečky a moderátorky Báry Štěpánové a muzikanta Miroslava Barabáše se uskutečnil 16. června v rezidenci primátora Pavla Béma, který snoubence také oddal.

Herec a zpěvák Roman Vojtek vstoupil do manželství se svou dlouholetou přítelkyní Terezou Janoušovou 3. července v areálu Vrtbovské zahrady.

Zámek Zbiroh si pro svůj svatební den vybrala modelka Lucie Váchová, která se zde 7. srpna provdala za jachtaře Davida Křížka.

Církevní obřad modelky a moderátorky Evy Aichmajerové a René Decastela se konal v římskokatolickém kostele Narození Panny Marie v Želivi 22. srpna.

Místopředseda ODS Petr Gandalovič si 26. srpna vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni, ředitelku domova pro seniory ve Velkém Březně Pavlínu Kučerovou. Obřad proběhl pouze za přítomnosti svědků, fotografa a oddávajícího na zámku ve Velkém Březně.

Zřejmě největší svatební událostí roku 2009 byl novomanželský slib zpěvačky Ivety Bartošové a herce a producenta Jiřího Pomeje. Prstýnky si navlékli 5. září na jihočeském zámku Hluboká.

Netradiční pojetí vstupu do manželství zvolili novinář Jiří X. Doležal a jeho přítelkyně Alex Hrouzková. Svatba se konala 14. září v pražském parku Ve Struhách a oddávajícím byl lékař a olympijský vítěz ve vodním slalomu Lukáš Pollert, který je zastupitelem Prahy 6.

Vendula Svobodová, vdova po skladateli Karlu Svobodovi, se podruhé vdala 17. září na zřícenině hradu Buben. Jejím manželem se stal podnikatel Patrik Auš.

V roce 2009 se také po dvacetileté známosti provdala herečka Eva Holubová. Svatba měla proběhnout na dovolené v USA. Herečka ale svůj sňatek odmítá médiím potvrdit.

Témata: svatba | bulvár
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svatby celebrit v roce 2009

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

10 tipů na bleskový (ale pořádný) jarní úklid - anotační foto

10 tipů na bleskový (ale pořádný) jarní úklid

29.03.2017 17:12 Praha - Dobrá hospodyně (i hospodář!) ví, že základem pro pohodový úklid je mít pořádný systém.…

Proč lidský pot zapáchá tak silně, když jde o přirozenou reakci těla - anotační foto

Proč lidský pot zapáchá tak silně, když jde o přirozenou reakci těla

28.03.2017 21:49 Aktualizováno MAGAZÍN – Nemusíte být právě špindírové, kteří se myjí jednou týdně, a přesto vás může trápit…

Největší problém! Jak při hubnutí přijít o tuk a neztratit svaly? - anotační foto

Největší problém! Jak při hubnutí přijít o tuk a neztratit svaly?

28.03.2017 19:45 Praha - Téma hubnutí nikdy nevyjde z módy a vždy se najde někdo, kdo potřebuje nějaké to kilo…

Máte zarostlé nehty? Existují nehtová rovnátka - anotační foto

Máte zarostlé nehty? Existují nehtová rovnátka

28.03.2017 11:31 Praha, Brno - Problém se zarůstajícími nehty trápí značné procento lidí v Česku. Někteří se snaží…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější pro Ženy

reklama
reklama