Ve čtrnácti sexuální otrokyní: Spala jsem i se 110 muži denně

Londýn - Čtrnáctiletá Britka jela s maminkou na dovolenou do Řecka. Její nová prázdninová známost ale dívku prodala pasákovi. Kvůli své zamilovanosti si tak Megan prošla hotovým peklem. Jako sexuální otrokyně musela šest let spát denně s desítkami mužů.

Přidejte svůj názor 33 komentářů

Ilustrační foto

"Když upřímně věříte tomu, že jste 'nic', vůbec si nepřipouštíte možnost, že máte šanci cokoli změnit," říká dnes již pětadvacetiletá Megan Stephens,která na vlastní kůži zažila, jak hrozivé je stát se sexuální otrokyní.

Nyní už žije normální život a se svým současným partnerem čeká miminko. Přesto našla odvahu vyprávět o hororových letech, kdy vystřídala desítky mužů denně. Dokonce promluvila i o krutém způsobu, jakým přišla o své dítě, které čekala ve svých 14 letech. Její příběh v rubrice FEMAIL nyní zveřejnil britský Daily Mail.

Osudné setkání

Dovolená v Řecku začala tehdy čtrnáctileté Megan skvěle. Dokonce si našla na prázdninách lásku, Albánce Jaka (22). Tak moc byla přesvědčená, že ji miluje, že ke konci prázdnin matku přesvědčila, aby ji nechala v Řecku samotnou. Ta svolila.

Netrvalo ale dlouho a Jack přišel s historkou o těžce nemocné matce, na jejíž léčbu neměl peníze. Přesvedčil proto Megan, aby mu pomohla a tancovala v prestižním baru. "Nesnášela jsem každou minutu každičké noci, kdy jsem tam tancovala. Nikdy jsem se nepodívala do tváře mužů, kteří koukali na mě," popisuje Megan. Chtěla ale pomoci...

Zanedlouho spolu s Jakem zašli do kancelářské budovy. Mladík naivní dívku poslal do místnosti, kde už na ni čekal zvrhlý právník. Advokát si dívku násilím vzal, zaplatil jí 50 euro a poslal ji pryč. "Bolest byla nesnesitelná, byla jsem ale tak traumatizovaná, že jsem nedokázala ani plakat," popisuje Megan.

Čekala, že Jak bude zaskočený a něco udělá. Ten místo toho přislíbil, že zanedlouho budou mít peníze i na dům. Když nechtěla, surově Megan zkopal a nechal ji hodiny zavřenou ve tmě. Tak moc se bála samoty, že se nakonec dokonce za svůj odpor omluvila. "Začala jsem na něm být závislá nejen prakticky, ale i emocionálně," líčí své zážitky Megan.

Sexuální život

Jen dva dny po otřesném zážitku se stala společnicí. Chodila od hotelu k hotelu a měla sex se zhruba deseti muži denně. Začala spát i s Jakem. Ve svých čtrnácti letech dokonce otěhotněla. Jak ji ale tak silně bil do břicha, že potratila.

Odměnu za odvedenou práci nedostávala Megan ani poté, co se Jak vrátil domů k rodině. Půl "výplaty" musela posílat Jakovi a půl jeho nástupci Elekovi. Ten ji odvedl do "domu hříchu", kde jí muži platili 20 euro za každých pět minut radovánek. První noc měla více než padesát klientů.

Další dny byly obdobné. Jednou se dokonce stalo, že za 22 hodin vystřídala 110 mužů. Když se začala cítit nemocná, Elek ji prodal jinému pasákovi. Tak Megan přenášela syfilis z chlípníka na chlípníka. Matce přitom stále tvrdila, že je v pořádku.

Pokus o sebevraždu

Ze spárů prostituce unikla až ve dvaceti letech, kdy se pokusila spáchat sebevraždu. Skončila v nemocnici, kde se také opět setkala se svou matkou. S tou se příliš nevídá, v církvi si ale našla partnera, se kterým nyní čeká miminko. Přesto má Megan strach. "Jak mě zkouší zkontaktovat přes sociální sítě, ptá se lidí, kde jsem," popisuje. Věří ale, že s partnerem vše zvládnou.

Vstupte do diskuze (33)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Weinstein měl v Moskvě dostat zvláštní cenu. Šéf festivalu dostal strach z…

19.04.2018 17:06 Moskva - Skandální americký filmový producent Harvey Weinstein měl na letošním moskevském filmovém…

"Rudému baronovi" se staly osudnými jeho zranění a touha vítězit

19.04.2018 09:06 Berlín - Nejslavnějším pilotem první světové války byl Manfred von Richthofen, protivníky zvaný …

Host byl náramně spokojený. Zanechal dýško, které všem vyrazilo dech

19.04.2018 07:25 Chicago - Zákazník jedné restaurace v Chicagu byl s večeří nejspíše více než spokojen, když na…

Britská královna je zdrcena. Uhynul jeden z jejích milovaných psů

18.04.2018 12:13 Londýn - Britskou královnu Alžbětu II. hluboce zasáhla smrt posledního z jejích milovaných psů,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama